Rega popłynęła w Policach

mecz Chemik Police - Rega Trzebiatów

W meczu XIV kolejki piłkarze Chemika Police pokonali Regę Trzebiatów 4:1.

Kibice w Policach już w trzeciej minucie meczu zobaczyli pierwszą bramkę dla gospodarzy. Strzelił ją jednak zawodnik Regi Szymon Kurczak, który niefortunnie podał do swojego bramkarza.

W 15 minucie było już 2:0 dla żółto-zielonych. Tym razem bramkę zdobył Nikita Vovchenko po podaniu od Pawła Szewczykowskiego.

Przy trzeciej bramce podającym znowu był Szewczykowski a strzelcem Vovchenko. Wynik na 4:0 do przerwy ustalił Mikołaj Midzio, który wykorzystał podanie Vovchenki.

Po przerwie gole dla policzan już nie padły. Za to gościom po kontrze w 81 minucie udało się zdobyć bramkę honorową po samobójczym trafieniu Adama Wiejkucia.

Chemik: Szybka – Odlanicki-Poczobut (75′ Klimkowicz), Andrzejewski, Wiejkuć, Szewczykowski, Moroza (85′ Ziółkowski), Ława, Kowalczyk (63′ Protasenko), Kapelusz, Midzio, Vovchenko (75′ Krystek)

1:0 – 3 min. Szymon Kurczak (s)

2:0 – 15 min. Nikita Vovchenko

3:0 – 33 min. Nikita Vovchenko

4:0 – 36 min. Mikołaj Midzio

4:1 – 81 min. Adam Wiejkuć (s)